Aktualności

UWAGA! Studio nieczynne od 14.03 do 25.0312-03-2020

Szanowni Klienci!
Biorąc pod uwagę obecną sytuację, a także zalecenia władz oraz Światowej Organizacji Zdrowia jesteśmy zmuszeni zawiesić wszystkie zajęcia (dla dzieci i dorosłych) w klubie na okres kwarantanny od jutra tj. 14.03 do 25.03 włącznie. Powyższa decyzja jest podyktowana wyłącznie troską o Wasze bezpieczeństwo. Jesteśmy ostatni do szerzenia strachu czy paniki musimy jednak dostosować się do bieżącej rzeczywistości, a zdrowie naszych klientów i personelu musi pozostać najważniejsze niezależnie od tego co kto uważa o panującej pandemii czy jej skutkach.

Po zakończeniu okresu ochronnego dzieciaki będą miały możliwość odrobienia zajęć w terminie 30 dni na dowolnych treningach, wyznaczamy również dodatkowe godziny odrabiania oraz postaramy się zorganizować beplatne, zamknięte warsztaty dla dzieci z naszego klubu.

Wszystkie osoby dorosłe posiadające umowy na określoną ilość wejść będą miały możliwość wykorzystania zajęć po zakończeniu kwarantanny do 30 dni. Ponadto dla osób, które nie będą w stanie odrobić treningów oraz dla osób z karnetem open zorganizujemy bezpłatne, certyfikowane, zamknięte szkolenia z naszymi trenerami z tematyki:
- Ćwiczenia wielostawowe i prawidłowe mobility z Krzysiem
- Stretching: Szpagat z Wiktorią
- Stretching: Plecy z Wiktorią
- Muscle Up z Ruslanem
- Prawidłowa technika i oddychanie podczas: pompek, podciągnięć i pompek na poręczach z Ruslanem
- Trening biegowo-wytrzymałościowy w terenie z Piotrkiem

Tego typu szkolenia w naszym studio kosztują od 120-180zl. Tym razem będą one darmowe i dostępne wyłącznie dla klientow klubu. Terminy zostaną wyznaczone po wznowieniu działalności studia.

Jeżeli macie jakieś pytania, wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją pod 881 782 279, lub bezpośrednio z menedżerem Justyną pod 531 958 643.

Pamiętajcie również o tym, że czas kwarantanny to NIE WAKACJE! Należy unikać dużych skupisk ludzi, imprez okolicznościowych oraz ograniczyć do minimum wyjścia z domu. Osoby młode oraz w średnim wieku mogą przejść zakażenie całkowicie bezobjawowo jednocześnie "dostarczając" wirusa osobom starszym oraz przewlekle chorym wśród których ryzyko niebezpiecznych powikłań jest zdecydowanie wyższe. Dbajcie o siebie i innych! O wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

Wróć do listy