Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Kwiecień »
« 06 do 12-04-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15  
60 min

Kalistenika

Ruslan

Sala 1

 
60 min

Trening wytrzymałościowo-siłowy

Ruslan

Sala 1

     
08:30    
90 min

Wolna sala 1

Sala 1

 
120 min

Wolna sala 1

Sala 1

   
90 min

Wolna sala 2

Sala 2

90 min

Wolna sala 2

Sala 2

09:00          
60 min

OCR

Piotr

Sala 1

 
09:15          
60 min

Kalistenika dla kobiet

Justyna

Sala 2

 
09:30  
60 min

Wolna sala 1

Sala 1

 
90 min

Wolna sala 1

Sala 1

     
60 min

Wolna sala 2

Sala 2

90 min

Wolna sala 2

Sala 2

10:00          
90 min

OCR 1,5H

Piotr

Sala 1

 
10:30  
90 min

Wolna sala 1

Sala 1

         
90 min

Wolna sala 2

Sala 2

11:30          
60 min

OCR Kids

Piotr

Sala 1

 
13:00
120 min

Wolna sala 1

Sala 1

           
120 min

Wolna sala 2

Sala 2

14:00    
120 min

Wolna sala 1

Sala 1

60 min

Wolna sala 1

Sala 1

120 min

Wolna sala 1

Sala 1

   
120 min

Wolna sala 2

Sala 2

60 min

Wolna sala 2

Sala 2

120 min

Wolna sala 2

Sala 2

15:00
60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

60 min

OCR Kids

Justyna

Sala 1

 
60 min

OCR Kids

Justyna

Sala 1

     
60 min

OCR Kids

Justyna

Sala 1

60 min

Pole Dance Kids

Kinga

Sala 2

 
60 min

Pole Dance Kids

Kinga

Sala 2

 
16:00
60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

60 min

Kalistenika Kids

Ruslan

Sala 1

60 min

Kalistenika Kids

Artur

Sala 1

60 min

Pole Dance Kids

Wiktoria

Sala 2

 
120 min

Street Workout Freestyle 2H

Patryk

Sala 1

60 min

Kalistenika Kids

Justyna

Sala 1

60 min

Pole Dance Kids

Kinga

Sala 2

60 min

Pole Dance Kids

Asia

Sala 2

60 min

Pole Dance Kids

Asia

Sala 2

60 min

Street Workout Kids

Patryk

Sala 1

 
60 min

Pole Dance Kids

Kinga

Sala 2

60 min

Street Workout Kids

Patryk

Sala 1

     
17:00
60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

60 min

Kalistenika Kids

Ruslan

Sala 1

60 min

Kalistenika dla kobiet

Artur

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
60 min

Pole Dance Kids

Kinga

Sala 2

60 min

Pole Dance

Sandra

Sala 2

60 min

Pole Dance

Asia

Sala 2

60 min

Pole Dance

Asia

Sala 2

60 min

Pole Dance Kids

Wiktoria

Sala 2

 
60 min

Street Workout Freestyle

Patryk

Sala 1

   
60 min

Street Workout Kids

Patryk

Sala 1

18:00
60 min

Pole Dance Kids

Kinga

Sala 2

60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 1

60 min

Kettlebell

Krzysiek

Sala 1

60 min

Kalistenika

Artur

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
60 min

Trening funkcjonalny

Krzysiek

Sala 1

60 min

Pole Dance

Sandra

Sala 2

60 min

Pole Dance zaawansowana

Asia

Sala 2

60 min

Pole Dance

Asia

Sala 2

60 min

Pole Dance Kids

Wiktoria

Sala 2

       
60 min

Przygotowanie motoryczne

Krzysiek

Sala 1

19:00
60 min

Fizjo Trening

Krzysiek

Sala 2

60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 1

60 min

OCR

Dawid

Sala 1

60 min

OCR

Dawid

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
60 min

Kalistenika

Artur

Sala 1

60 min

Tabata

Dominika

Sala 2

60 min

Zdrowy kręgosłup

Krzysiek

Sala 2

60 min

TRX

Artur

Sala 2

60 min

Pole Dance

Wiktoria

Sala 2

       
60 min

Trening funkcjonalny

Krzysiek

Sala 1

20:00
60 min

Core/Wzorce ruchowe i stabilność

Krzysiek

Sala 2

60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

90 min

Kalistenika 1,5H

Ruslan

Sala 1

60 min

BPU

Ania

Sala 2

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
90 min

Street lifting

Artur

Sala 1

60 min

Kalistenika

Ruslan

Sala 1

60 min

Stretching Mobility

Krzysiek

Sala 2

90 min

Kalistenika 1,5H

Ruslan

Sala 1

90 min

Kalistenika 1,5H

Ruslan

Sala 1

 
60 min

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

Ania

Sala 2

   
60 min

Pole Dance

Wiktoria

Sala 2

21:00
60 min

Pilates

Danusia

Sala 2

60 min

Kalistenika

Ruslan

Sala 1

 
30 min

Turbo Spalanie

Ania

Sala 2

     
← →