Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 03 do 09-05-2021 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00          
90 min

OCR 1,5H

Piotr

Sala 1

 
09:00          
60 min

Kalistenika dla kobiet

Artur

Sala 3

ZASTĘPSTWO

 
60 min

Pole Dance

Kinga S.

Sala 2

ZASTĘPSTWO

10:00          
60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

 
60 min

OCR Kids

Piotr

Sala 1

60 min

Pole Dance

Kinga S.

Sala 2

ZASTĘPSTWO

11:00          
60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

 
60 min

OCR Kids

Piotr

Sala 1

12:00          
60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

 
15:00  
60 min

OCR Kids

Piotr

Sala 1

ZASTĘPSTWO

60 min

OCR Kids

Piotr

Sala 1

ZASTĘPSTWO

60 min

OCR Kids

Piotr

Sala 1

ZASTĘPSTWO

60 min

Akrobatyka

Megan

Sala 3

   
60 min

Pole Dance Kids

Kinga K.

Sala 2

     
16:00  
60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

60 min

Kalistenika Kids

Artur

Sala 1

60 min

Kalistenika Kids

Artur

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Megan

Sala 3

   
60 min

Pole Dance Kids

Kinga K.

Sala 2

60 min

Parkour

Dawid

Sala 3

60 min

Pole Dance Kids

Kinga K.

Sala 2

60 min

Pole Dance Kids

Kinga S.

Sala 2

60 min

Street Workout Kids

Patryk

Sala 1

60 min

Pole Dance Kids

Kinga K.

Sala 2

 
50 min

Street Workout Kids

Patryk

Sala 1

17:00  
60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

60 min

Kalistenika Kids

Artur

Sala 1

60 min

Kalistenika dla kobiet

Artur

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
60 min

Pole Dance

Sandra

Sala 2

60 min

Parkour

Dawid

Sala 3

60 min

OCR Kids

Dawid

Sala 3

60 min

Pole Dance Kids

Kinga S.

Sala 2

60 min

Street Workout Freestyle

Patryk

Sala 1

60 min

Pole Dance

Kinga K.

Sala 2

60 min

Pole Dance

Kinga K.

Sala 2

60 min

Street Workout Kids

Patryk

Sala 1

18:00  
60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

60 min

Kettlebell

Krzysiek

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
60 min

Family Ninja

Patryk

Sala 1

60 min

Parkour

Dawid

Sala 3

60 min

Kalistenika

Artur

Sala 1

60 min

Pole Dance Kids

Kinga S.

Sala 2

60 min

Pole Dance

Sandra

Sala 2

60 min

Pole Dance

Kinga K.

Sala 2

60 min

Pole Dance

Kinga K.

Sala 2

60 min

Przygotowanie motoryczne

Artur

Sala 1

19:00  
60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

60 min

OCR

Dawid

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
60 min

Kalistenika

Vitalii

Sala 1

60 min

Zdrowy kręgosłup

Krzysiek

Sala 2

60 min

OCR

Dawid

Sala 1

50 min

Pole Dance

Julia

Sala 2

60 min

Pole Dance

Sandra

Sala 2

 
60 min

Pole Dance

Julia

Sala 2

ZASTĘPSTWO

60 min

Trening funkcjonalny

Artur

Sala 1

20:00  
60 min

Akrobatyka

Mateusz

Sala 3

90 min

Kalistenika 1,5H

Vitalii

Sala 1

90 min

Kalistenika 1,5H

Vitalii

Sala 1

60 min

Akrobatyka

Paulina

Sala 3

   
90 min

Kalistenika 1,5H

Vitalii

Sala 1

60 min

Stretching Mobility

Krzysiek

Sala 2

60 min

OCR

Dawid

Sala 3

90 min

Kalistenika 1,5H

Artur

Sala 1

60 min

Pole Dance

Julia

Sala 2

 
60 min

Pole Dance

Julia

Sala 2

ZASTĘPSTWO

60 min

Pole Dance

Julia

Sala 2

 
60 min

Stretching

Agata

Sala 4

 
← →